MISCELLANEOUS / Military Items / Gun 14808214
nr 1480 8214
GUN
length: 126 cm, wear, damages.
längd: 126 cm
Condition: slitage, skador
SEK 250
Monday August 1 2022
at 18:09:44
200 kr